iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Saray Mahallesi Aksoy Caddesi No : 71/A Kazan-Ankara / TURKEY
tren

Corporate

Home » Corporate

Özdemirsan Treyler;

1982 yılında yılında Ostim / ANKARA’da Dorse, Araç üstü damper, Semi treyler bakım ve onarım hizmeti vermek amacıyla kuruldu.

1984 yılında ilk LOW-BED Semi Treyler üretimini gerçekleştirmiştir.

1987 yılında Özdemirsan Treyler Ltd. Şti. ünvanı ile yer almıştır. Bu yapılanma içinde Özel imalat projeleri kapsamında Mühendislik faaliyetlerini de üstlenmiştir.

Özdemirsan Treyler 20 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli personeli (İdari Ve Üretim ) ile 3.400 adetten fazla üretimin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Üretim Belgeleri; Hizmet yeri yeterlilik, İmalata Yeterlilik, TSE Belgeleri, Tip Onay, 2002 yılından itibaren başlattığı değişim sürecinde ISO-9001 belgesini bünyesine katmıştır.

Çalışmaları tamamlanan Belirli Motorlu Araç Sınıflarının ve Römorklarının Frenleme Düzenekleri ile ilgili 71/320/AT belgesi (Low Bed ve Pilot tip semi Treyler için) yakında eklenecektir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: